76 Yaşındaki Ajda Pekkan’ın Dinmeyen 23 Yıllık Acısı! Her Satırı Ağlattı! Bakın Güler Yüzünün Altında Ne Varmış?

Türkiye’nin en hoş ve başarılı bayanları ortasında birinci sırada yer alan ve birden fazla sanatkarın idolü olan Ajda Pekkan, annesi Nevin Pekkan’ın 23. vefat yıl dönümünü toplumsal medya hesabından andı. 77 yaşında hayatını kaybeden Nevin Pekkan, hoşluğu ile de ağızları açıkta bıraktı. 76 yaşındaki Pekkan annesi için bakın neler yazdı?

AJDA PEKKAN BU DEFA AĞLATTI

Yaptığı estetiklerin yanı sıra sahne performansı ve müzikleriyle gönüllerde taht kuran Ajda Pekkan, yaşına karşın fırtına estirmeye devam ediyor. 76 yaşındaki Pekkan, her paylaşımı ile binlerce beğeni ve yorum alırken, son paylaşımı ile herkesi üzdü.

Annesini 54 yaşındayken kaybeden Ajda Pekkan, annesine olan hasretini toplumsal medya hesabından paylaştı. Süperstarın o paylaşımı ise çok sayıda yorum aldı.

23 YILDIR DİNMEYEN ACI

23 yıl evvel annesi Nevin Pekkan’ı kaybeden Ajda Pekkan, anne hasretini yazdığı bir notla paylaştı. Annesinin gençliğine dair bir paylaşım yaparak vefat yıl dönümünü anan Pekkan, bitmeyen acısını paylaştı. ‘Süperstar’, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Seni her daim sevgi, hürmet ve minnet ile anıyorum. Ebedi hayatında huzur içinde uyu” sözlerini kullandı.

ANNESİ 77 YAŞINDA HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Ajda Pekkan geçen günlerde tüm konserlerini iptal ederken koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Herkesi korkutan 76 yaşındaki sanatçı gördüğü tedavi sonrasında sıhhatine geri kavuştu.

Sevenleri ile buluşan Pekkan, Instagram hesabı üzerinden herkesi duygulandıran bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta annesi Nevin Pekkan’a yer veren Ajda Pekkan, 23 yıldır dinmeyen acısını his dolu satırlarla lisana getirdi. Pekkan, 23 yıl evvel vefat eden annesi Nevin Pekkan’ı mevt yıl dönümünde andı.

ANNESİNİN GENÇLİK FOTOĞRAFI HAYRANLIK UYANDIRDI

Annesinin ilişkin olan eski bir fotoğrafı paylaşan Ajda Pekkan, 23 yıllık hasretini lisana getirdi. Duygusal bir notla annesini paylayan Pekkan, paylaşımına, “Canım annem… Sensiz geçen 23 yıl ve bitmeyen hasretin… Seni her daim sevgi, hürmet ve minnet ile anıyorum. Ebedi hayatında huzur içinde uyu…” notunu düştü. Pekkan’ın bu paylaşımına ise takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni geldi. Annesinin hoşluğu ise yorumlarda yer aldı.