Argümanlı Dizi Yayından Kaldırıldı! Reytinglerde Üst Sıralardaki Dizinin Apar Topar Yayından Kaldırılması Çok Şaşırttı

İKİNCİ DÖNEMDE OLMASINA KESİN GÇÖZÜ İLE BAKILAN DİZİDEN BERBAT HABER GELDİ

Eylül ayında ikinci dönemle yayın hayatına başlaması beklenen Show TV’nin sevilen dizisi Muhterem’den makus haber geldi.2. dönemde ekranlarda olmasına kesin gözü ile bakılan ve Murat Yıldırım’ın Yüce’yi Haziran ayındaki dönem finali ile yayın hayatını kapamış oldu.
Show TV idaresi ve Aziz dizisinin imal şirketi tarafından alınan bu sürpriz kararı ne dizinin takipçileri ne de dizi takımı beklemiyordu. alınan kararla Aziz dizisinin ömrü 28 kısımda bitmiş oldu.

AZİZ DİZİSİ HAZİRAN AYINDA DÖNEM FİNALİ YAPMIŞTI

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Aziz dizisinin takımında Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat İnanç Akpınar, Damla Sönmez ve Fırat Tanış üzere oyuncular vardı. Aziz dizisi geçtiğimiz Haziran ayında dönem finali yapmıştı. 1930’ların Hatay’ında yaşayan varlıklı bir ailenin oğlu olan Yüce’nin başına gelenlerin anlatıldığı dizi reytinglerde de başarılıydı. Lakin dizinin toplumsal medyasından duyurulan makus haber izleyenleri şaşırttı.

AZİZ’İN YENİ DÖNEMDE OLMAYACAĞI TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURULDU

Show TV ekranlarında yayınlanan dizinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmişti. 3 Haziran Cuma akşamı yayınlanan 28. kısmıyla dönem finali yapan dizi sürpriz bir kararla yayından kaldırıldı. Dizinin yeni dönemde yayınlanmayacağı haberi ise toplumsal medyadan duyuruldu.

3 CÜMLE İLE YÜCE’Yİ BİTİRDİLER

Aziz dizinin üretimcileri tarafından toplumsal medya hesabından yapılan duyuruda “Aziz dizimizi sonlandırma kararı aldık. Bizi hiç yalnız bırakmayan siz sevenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dendi.

Diziye bu türlü veda ettiler: Biz gül ile bülbülün öyküsünü çok sevmiştik…Aziz ve Efnan’ın ilmek ilmek işlenen hikayesi içimize işlemişti. Sitemizin rekortmen dizisi #Aziz ile vedalaşma vakti geldi, bu seyahatte bizimle olan herkese teşekkür ederiz. Sürç-i lisan ettiysek affola, var olun #AzEf canları????


İddialı Diziye Sürpriz Transfer! Ünlü Oyuncu İle El Sıkıştı… Gümbür Gümbür Geliyor Bundan Sonra Üç Kız Kardeş Düşünsün…


Burçlara Ay Uyarısı Geldi: Sakın Bu Saatlerde Bir Karar Vermeyin Yada Alışveriş Yapmayın! 24 Ağustos Burç Yorumları…


Resimlerden Hangisi Sizin Diş Macunu Tüpünüz? Diş Macunu Tüpünü Nasıl Sıktığınız Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor?