Niğde’de jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında 2 şüpheli yakalandı. Bor ilçesine bağlı Bahçeli beldesinde yapılan operasyonda 950 gram sentetik uyuşturucu, 4 uyuşturucu kullanma aparatı, tabanca, 4 tabanca fişeği, 2 pompalı tüfek ve tüfeğe ait 16 fişek ele geçirildi. Ulukışla ilçesindeki operasyonda ise 5,2 gram kubar esrar, 300 gram kenevir tohumu, el dedektörü, 40 sikke, 2 obje ve ruhsatsız av tüfeği bulundu. 1 şüpheli gözaltına alındı.