Böyle Koca Düşman Başına! Karısı Öldü, 5 Gün Fark Etmedi, Bacaklarını Köpekler Kemirdi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşanan kan donduran olay ülke basınında geniş yankı uyandırdı.

Polis, Florida’da bir adamın, ölen karısının cesedini günlerce evinin zemininde çürümeye bıraktığı ve iki köpeğinin karısının ayağını kemirmesine izin verdiği iddiasıyla tutuklandığını söyledi.

Tutanaklara göre 60 yaşındaki Gary Johnson, ‘onu kaybetmek istemediği için’ onu yerde bıraktığını söyledi.

Panama Şehri’nden 60 yaşındaki Gary Johnson, Cumartesi günü ortaya çıkan tüyler ürpertici olayla bağlantılı olarak insan kalıntılarının uygunsuz şekilde saklanması suçuyla suçlandı.

Polis memurları geldiğinde ön kapıyı kimse açmadı ama içlerinden biri pencereden oturma odasında sırtüstü yatan, etrafı kanlar içinde yatan bir kadın gördü.

Memurlar, MacGregor’un sağlık durumunu kontrol etmek için zorla eve girdiler ve kısa sürede onun öldüğünü belirlediler.

Daha sonra polis departmanında kaydedilen bir görüşme sırasında Johnson’ın soruşturmacılara, karısının oturma odasında yardım istediğini duyduğunu hatırladığını ancak kendisine ulaştığında karısının çoktan ölmüş olduğunu söylediği iddia edildi.

Johnson, MacGregor’un yaklaşık dört gün önce öldüğünü iddia etti, ancak yeminli beyanda, cesedin çürüme durumuna bakılırsa kadının beş günden fazla süredir ölü gibi göründüğü belirtiliyor.

Tutuklanan Gary sorgu sırasında karısının oturma odasında yardım istediğini duyduğunu hatırladığını ancak kendisine ulaştığında karısının çoktan ölmüş olduğunu belirtti. Gary onu kaybetmek istemediği için oturma odasının zemininde bıraktığı ifade edildi.

Gary, Çarşamba günü mahkemeye çıkarıldı ve 5.000 dolarlık bir kefalet karşılığında ilçe hapishanesinde tutulmasına karar verildi. Ön duruşmanın 18 Ocak’ta yapılması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir